Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Майстер-клас: Програмування в Minecraft для дітей 9-14 років

Безкоштовно

ONLINE

9-14

*У зв'язку із додатковими карантинними обмеженнями данний майстер-клас проводимо у форматі ONLINE!*

Хочете, щоб ваша дитина проводила час за комп’ютером з користю? Відкрийте їй світ можливостей у IT Step Academy!

19 квітня о 18:30 запрошуємо дітей 9-14 років та їх батьків на БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-клас з програмування у середовищі Minecraft.

Це буде надзвичайно цікаво! А також майстер-клас потребуватиме справжньої командної роботи від усіх учасників! :) 

 

Під керівництвом викладача усі разом будемо створювати нескладний алгоритм для програмування віртуального робота. Якщо ми зробимо все правильно, робот за нашими вказівками побудує вежу в середовищі популярної дитячої гри Minecraft (так, так! у Minecraft можна не тільки гратися ;)

 

Програмування для дітей - це не тільки цікаво та пізнавально, а ще й розвиває логічне мислення, математичні здібності та дає дітям можливість проявити свою креативність! 

 

Створення подібних алгоритмів - частина нашої комплексної IT-програми навчання в Малій Комп'ютерній Академії. Запрошуємо відчути себе студентом та переконатися, що навчання у нас - це круто! :)

Обов'язкова попередня реєстрація! Форма нижче:

 

 

Замовити зворотній дзвінок
Літній IT-табір
Відкрито бронювання місць у дитячий IT-табір! Зміни протягом усього літа! Клікайте >>>

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація