Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

З нами Ваша дитина опиниться в світі технологій майбутнього, проведе час на канікулах з користю і задоволенням

Для кого

Наші програми розроблені
для дітей, які:

знають всіх провідних блогерів і хочуть стати знаменитими

мріють зібрати і навчити свого бойового робота

не випускають з рук смартфони

хочуть створювати віртуальні світи

Переваги

Переваги
комп'ютерного табору Академії ШАГ:

 1. Знання і навички
  для майбутнього
 2. Індивідуальний підхід до навчання
 3. Технології та гаджети
 4. Екскурсії в світові IT-компанії
 5. Заняття на свіжому повітрі
 6. Досвідчені педагоги і вожаті
 7. Безпека і комфорт
 8. Спілкування і нові друзі

Партнери

Партнери Академії

IT Cluster Poltava

Poltava IT Cluster - спільнота однодумців, що поєднались задля розвитку IT середовища у Полтавській області

Форми навчання

Форми навчання в місті Полтава

Літній IT-табір (неповний день)

3700 грн. (3300 грн. для МКА)

У літньому таборі діти будуть у розважальному форматі пробувати себе в різних IT-дисциплінах під керівництвом досвідчених викладачів. А також ми приготували найвеселіші та найкреативніші розваги з вожатими для дітей! Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

 

Теми змін на вибір:

 

 • "Game Jam" для дітей 12-14 років. Занурюємося в захоплюючий світ створення комп'ютерної гри! Дізнаємося, хто і як створює популярні ігри. Розробимо свою концепцію і сценарій гри. Розділимо ролі в команді, намалюємо персонажів, фони, створимо рівні. В результаті у кожної команди вийде готовий проект, який вони зможуть презентувати один одному та батькам!

 

 • "2D та 3D-дизайн" для дітей 12-14 років. Створюємо ілюстрації за допомогою графічних планшетів. Малюємо героїв у графічних редакторах. Знімаємо і обробляємо фотографії в сучасній студії. Створюємо власні 3D-моделі. Проявляємо всі свої творчі здібності та втілюємо всі ідеї в життя!

 

 • "Створення ігор та світ Minecraft" для дітей 8-11 років. Малюємо свого ігрового персонажа. Створюємо рівні гри, дизайн і фони. Програмуємо віртуального робота в середовищі гри Minecraft. Презентуємо свою готову комп'ютерну гру новим друзям і батькам!

 

 • "ART-канікули" для дітей 8-11 років. Малюємо аквареллю на папері, а також за допомогою графічного планшета. Обробляємо власні ілюстрації в графічних редакторах. Створюємо свою концепцію іконок для сайту. Розробляємо запрошення на літню вечірку. Створюємо свого ігрового персонажа. Проявляємо креатив та втілюємо всі творчі ідеї! 

 

 • "Літній IT-mix" для дітей 8-11 років та 12-14 років. Розробляємо свій сайт і наповнюємо його. Знімаємо і обробляємо фото і відео. Пробуємо свої сили в розробці комп'ютерних ігор, створюємо своїх ігрових персонажів. Втілюємо власні дизайнерські ідеї в 2D та 3D-форматі. Малюємо на графічних планшетах. Конструюємо і програмуємо роботів. Отримуємо незабутні враження від занурення у світ сучасних IT-технологій!

 

Зміни для дітей 8-11 років: 

 

 • 14.06 - 25.06   "ART-канікули" 
 • 21.06 - 03.07   "Створення ігор та світ Minecraft" (28.06 - вихідний)
 • 05.07 - 16.07   "Літній IT-mix" (набір закритий!)
 • 19.07 - 30.07   "Літній IT-mix"
 • 02.08 - 13.08   "Створення ігор та світ Minecraft"
 • 09.08 - 20.08   "ART-канікули" 

 

Зміни для дітей 12-14 років: 

 

 • 14.06 - 25.06   "Game Jam"
 • 21.06 - 03.07   "2D та 3D-дизайн і блогінг" (28.06 - вихідний)
 • 05.07 - 16.07   "Літній IT-mix" (набір закритий!)
 • 19.07 - 30.07   "2D та 3D-дизайн і блогінг"
 • 02.08 - 13.08   "Літній IT-mix"
 • 09.08 - 20.08   "Game Jam"  

 

Додатково: 

 • Повноцінний обід від відомого закладу (14:30 - 15:00) - оплачується додатково за бажанням (60 грн. на день).

 

Українська/Російська

2 тижні

8-14 років

пн-пт: 10:00-14:30

Літній IT-табір (повний день)

4600 грн. (4200 грн. для МКА)

У літньому таборі повного дня, крім IT-програми та більш короткої розважальної програми, діти отримають величезну кількість додаткових активностей з вожатими, викладачами та професійними тренерами у другій половині дня! 

 

Програму повного дня пропонуємо для дітей 8-11 на такі зміни:

 • "Створення ігор та світ Minecraft" -  21.06 - 03.07 (набір закритий!)
 • "Літній IT-mix" -  05.07 - 16.07 (набір закритий!)
 • "Літній IT-mix" -  19.07 - 30.07

 

 • Програма "Літній IT-mix". Розробляємо свій сайт і наповнюємо його. Знімаємо і обробляємо фото і відео. Пробуємо свої сили в розробці комп'ютерних ігор, створюємо своїх ігрових персонажів. Втілюємо власні дизайнерські ідеї в 2D та 3D-форматі. Малюємо на графічних планшетах. Конструюємо і програмуємо роботів. Отримуємо незабутні враження від занурення у світ сучасних IT-технологій!
 • "Створення ігор та світ Minecraft". Малюємо свого ігрового персонажа. Створюємо рівні гри, дизайн і фони. Програмуємо віртуального робота в середовищі гри Minecraft. Презентуємо свою готову комп'ютерну гру новим друзям і батькам!

 

 • Обід (14:30 - 15:00) - замовляємо додатково або приносимо власний ланч-бокс. 
 • У другій половині дня (15:00 - 18:00) на дітей чекають: художній майстер-клас, тренінг із софт-навичок, спікінг-клуб з англійської мови, екскурсії до різноманітних музеїв, квести та спортивні активності, історична прогулянка Полтавою, пікнік на свіжому повітрі та інші цікаві розваги!

Всі IT-заняття та додаткові активності і розваги вже у вартості!

 

Додатково: 

 • Повноцінний обід від відомого закладу (14:30 - 15:00) - оплачується додатково за бажанням (60 грн. на день).

 

 

Українська/Російська

2 тижні

8-11 років

пн-пт: 10:00-18:00

Перший крок для дітей 7-9 років
7 - 9 років
Онлайн програми для дітей
9 - 16 років
Мала Комп'ютерна Академія для дітей 9-14 років
9 - 14 років

Незабутні дитячі канікули

У нас ваші діти пробують себе в різних комп'ютерних спеціальностях. Під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Академії вони реалізують свої найсміливіші проекти. На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Ви подаруєте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Приклади робіт

Приклади робіт учнів

Рольова гра"Таверна"

Рольова гра, в якій гравцеві виділяється роль господаря таверни з відповідним закладом, яким необхідно управляти. Гравцеві надається варіативність поліпшення таверни, спілкування з численними її відвідувачами і виконання завдань. Все це розбавлене інтерактивними вставками у вигляді міні-ігор і гумором. Проект переможець Міжнародного Чемпіонату "Золотий Байт".

Ніяких складнощів навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями і розвагами. Програма табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів.

Замовити зворотній дзвінок
IT для дітей!
Встигніть забронювати місце до підвищення цін 19.08! Комплексна IT-освіта для дітей 7-14 років. Клікайте! >>>
IT STEP SCHOOL
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація