Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання в місті Полтава

Індивідуальні курси

від 3780 грн до 6160 грн

Індивідуальна форма навчання. Графік та програма формуються згідно індивідуального запиту студента.

Українська/Російська

Курс (6-16 занять)

8-85 років

За домовленістю

Комп'ютерна графіка та дизайн
15 - 55 років
Розробка програмного забезпечення
15 - 55 років

Чому нас вважають лідером в сфері навчальних курсів?

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Партнери

Партнери Академії

IT Cluster Poltava

Poltava IT Cluster - спільнота однодумців, що поєднались задля розвитку IT середовища у Полтавській області

Історії успіху

Історії успіху наших випускників

Тейлор Круть

Product Designer в Facebook, м. Сіетл

Випуск: 2013, м. Дніпро

Я раджу студентам одразу приступати до практики. Немає жодної необхідності чекати завершення навчання для того, щоб брати перші замовлення.
Показати ще

Анатолій Каверин

Software Development Engineer в Amazon, AWS, м. Ванкувер

Випуск: 2005, м. Одеса

Академія дала мені хорошу прикладну базу, яка дозволила успішно пройти співбесіду, та в подальшому реалізувати свій власний проект.
Показати ще

Олексій Цвєтнов

Системний інженер в IBM, м. Мюнхен

Випуск: 2005, м. Київ

Навчання в Академії IT Step відіграло ключову роль в моєму житті, оскільки там я зміг доповнити свою вищу освіту знаннями, яких мені бракувало - комп'ютерні мережі та адміністрування Linux, саме це і визначило мою подальшу професійну діяльність.
Показати ще

Дмитро Городницький

Software Engineer в Spotify, м. Стокгольм

Випуск: 2018, м. Одеса

Бажаю всім студентам Академії високих прагнень, самореалізації та незалежності.
Показати ще
Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Лада Петрівна

Викладач напрямків МКА і ПКО.

Успішний випускник курсу "Розробка ПО" в Комп'ютерної Академії ШАГ.

Неодноразово брала участь в конкурсі Золотий Байт в номінації "Game Design" з командними проектами, перемагаючи на регіональному етапі.

Постійно працює над актуалізацією своїх знань і навичок в галузі розробки ігор з передовими інструментами. Бере участь в міжнародних game jam'ах. Допомагає дітям втілювати їх власні ігрові проекти і доводити їх до публікації.

Працює над розвитком власної ігрової студії dreamsbreakfast.

Працює з американськими замовниками в розробці навантажених веб-додатків, використовуючи такі технології як Unity, Python, Django, PostgreSQL, JavaScript і React.

Дмитро Володимирович

Завідуючий кафедрою "Мала Комп'ютерна Академія", викладач напрямку "Професійна комп'ютерна освіта", річного курсу "Розробка і просування Web-проектів" та річного курсу "Фронтенд". 

В Академії викладає такі дисципліни: HTML & CSS, Теорія баз даних, Мова сценаріїв Javascript, Програмування та адміністрування СУБД MS SQL Server, Розробка web-сторінок на мові розмітки HTML5, Інноваційні технології, JavaScript, Створення web-додатків, що виконуються на стороні сервера за допомогою мови програмування PHP і технології AJAX, Створення веб-додатків із використанням фреймворків Angular і React.

Практикуючий фахівець в області Web-розробки, має великий досвід роботи з компаніями та індивідуальними замовниками по Україні та за кордоном.

Микита Андрійович

Викладач напрямків "Мала Комп'ютерна Академія" та "Розробка програмного забезпечення".
Успішний випускник курсу "Розробка ПО" в Комп'ютерній Академії ШАГ.
Досвід програмування - 3 роки. 
Займається розробкою різноманітних додатків на мовах програмування С++ та С#, використовуючи сучасні технології проектування баз даних та взаємодії з ними. Розробляє клієнт-серверні додатки використовуючи актуальні системи мережевої взаємодії і шифрування даних. 
В Академії викладає такі дисципліни: HTML & CSS, програмування на мові С++, платформа .NET і мова програмування C#.

Роман Віталійович

Викладач кафедри Комп’ютерної графіки та дизайну: Autodesk AutoCAD, SketchUP.

Досвід 3D-моделювання – 15 років, викладання в Академії ШАГ– 10 років.

Практикуючий спеціаліст. Є розробником різноманітних проектів у сфері технологічного дизайну (виробництво машин і устаткування для добувної промисловості та будівництва), візуалізаціі технологічних процесів виробництва (інжинірингові проекти, виробництво компресорного устаткування, маслоочисних установок, зварювальних і насосних агрегатів).

Інна Володимирівна

Наразі є викладачкою Академії з таких напрямків: Digital Art, ігровий дизайн, анімація та мультиплікація. 

Практикуюча ілюстраторка, яка має досвід ілюстрування бізнес-мультфільмів, створення ілюстрацій, логотипів та анімації для українських брендів та закордонних замовників. 

Дарина Юріївна

Викладач напрямків "Мала Комп'ютерна Академія" та "Комп'ютерна графіка і дизайн".

Досвід роботи дизайнером - 3 роки. Досвід викладання - 1 рік.

Практикуючий спеціаліст. Займається розробкою логотипів, фірмового стилю та створенням ілюстрацій. Приймає участь у створенні монументальних декорацій інтер'єрів із застосуванням різних технік живопису.
Має досвід викладання, розробки та втілення цифрових проектів в області "arte sacra". 
Підвищує свою кваліфікацію в європейському університеті.

Дмитро Григорович

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення». Досвід програмування - 4 роки. Досвід викладання - 2 роки. Улюблений напрямок - програмування на мові Java. Викладає мови програмування: Java, C, C#, програмування під платформу Android, робототехніку.

Андрій Анатолійович

Завідуючий кафедрою "Робототехніка та мережеві технології". 

Викладає в Академії вже понад 15 років.

Сертифікований фахівець CISCO. Має досвід організації технічної підтримки великих підприємств за сучасними технологіями віртуалізації, в тому числі систем безпеки банківської сфери, з використанням усіх доступних ОС і технологій. 

Олександр Васильович

Викладач англійської мови (English speaking club). 

Працює в академії з 2019 року.

Кандидат технічних наук, має сертифікат про володіння англійською мовою Aptis на рівні С1.

Крім академії обіймає посаду доцента в національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Учасник проекту Британської Ради в Україні "Англійська для університетів", член української делегації на Міжнародному форумі Британської Ради "Роль англійської мови у вищій освіті та її вплив на працевлаштування випускника" в Ташкенті в 2019 році.

Радник університетської команди на міжнародних змаганнях Imperial Barrel Awards проведених Американською асоціацією нафтопромислових геологів. Пройшов англомовний курс підвищення кваліфікації, що проводиться компанією Schlumberger для співробітників нафтогазової промисловості України тривалістю 296 контактних годин.

Автор понад 30 науково-технічних публікацій, учасник понад 20-ти науково-технічних конференцій різного рівня, індекс Гірша 2 за останні 5 років роботи за даними Google Scholar.

Замовити зворотній дзвінок
IT для дітей!
Встигніть забронювати місце до підвищення цін 19.08! Комплексна IT-освіта для дітей 7-14 років. Клікайте! >>>
IT STEP SCHOOL
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для 1-11 класів. Тисніть, щоб дізнатися детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація